Üniversitemiz Saray Meslek Yüksekokulu Halı Saha Turnuvasında şampiyon olan Dış Ticaret Bölümü 2. Sınıf öğrencilerinin madalya ve kupa töreni, Saray Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu’nda düzenlenen törenle verildi.
Törene öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.
Öğrencilerimizin Beden ve Ruh sağlıklarının korunması, birbirleriyle kaynaşmaları ve kendi aralarında ekip ruhu yaratmalarının sağlanması amacıyla düzenlenen turnuvada şampiyon olan öğrenciler, başarılı olmanın mutluluğunu ödül töreninde arkadaşlarıyla birlikte yaşadılar.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...