Üniversitemiz, Saray Meslek Yüksekokulu öğrencileri bu yılda Dikey Geçiş Sınavında (DGS) büyük bir başarı yakalayarak Üniversitelerin Lisans Programına yerleşti.
2010 DGS sınavında 27 öğrenci, 2011 DGS sınavında 33 öğrenci, 2012 DGS sınavında 47 öğrencisiyle Lisans Programlarına yerleşme başarısı gösteren öğrencilerimizi kutluyor, emeği geçen Öğretim Elemanlarımıza teşekkür ediyoruz.
2012 Dikey Geçiş Sınavı (DGS) ile Lisans Programlarına Yerleşen Öğrencilerimiz ve Yerleştikleri Programları görmek için tıklayınız
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...