Üniversitemiz Saray Meslek Yüksekokulu Öğrencileri, 2012 Dikey Geçiş Sınavında büyük başarıya imza attı. Sınava giren SMYO öğrencilerin 47’si farklı üniversitelerin lisans programlarına yerleştirildi.
Saray Meslek Yüksekokulu’nun DGS başarısının her yıl arttığını ifade eden Saray Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç Dr. Süleyman Ahmet Menteş, “Meslek Yüksekokulumuzun bu yıl 47 öğrencisi lisans programlarına yerleşerek önemli bir başarıya imza attı.. Bu başarı, DGS’de gördüğümüz en iyi başarıdır. Her yıl artarak devam eden bu başarıdan dolayı öğrencilerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz” dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...