Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Salon Futbol Takımı, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından Kırklareli’de düzenlenen Üniversiteler Arası Salon Müsabakaları’nda aldığı galibiyetle final yolunda büyük bir avantaj elde etti.
Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sercan ÖNCEN ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Öğr. Gör. Dr. İsmail EROL’un idaresinde Üniversitemizi başarı ile temsil eden takımımız, ilk maçında Kırklareli Üniversitesi’ni 4-2, ikinci maçında Bursa Teknik Üniversitesi’ni 6-3 ve üçüncü maçında da Yalova Üniversitesi’ni 3-1 skorla yendi.
Sporcularımızı ve teknik ekimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...