Üniversitemiz Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu'nca düzenlenen "Rumeli-Balkan-Trakya Tarih, Kültür ve Sanat Günleri"nde tanıtıldı.
Trakya’dan Balkanlara kadar uzanan geniş bir coğrafyanın yöresel özelliklerinin sergilendiği fuarda Balkanların parçası olan Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi de yer aldı.
Trakya ve Balkanların zenginliklerinin İstanbullular ile buluşturulduğu fuarda Üniversitemiz, NKÜ Balkan Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdür Yardımcısı Arş. Gör. Dr. Ökkeş Narinç ve Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Personeli Resul Doğru tarafından tanıtıldı.
Üniversitemize ait tanıtım standı ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Tanıtım görevlileri tarafından standı ziyaret edenlere Üniversitemiz hakkında bilgi verilirken çeşitli tanıtıcı materyaller takdim edildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...