Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Marmara Ereğlisi Meslek Yüksekokulu’nu ziyaret etti.
Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, öğrenci ve öğretim görevlileri ile bir araya gelerek, Üniversitemizin ileriye yönelik plan ve programlarına katkı sağlamak amacıyla görüş alış verişinde bulundu.
Üniversitemizin tüm birimlerini hem teknik hem de uygulama bakımından en ileri düzeye ulaştırabilmek için var olan bütün imkanların kullanıldığını belirten Prof. Dr. Osman Şimşek, düzenlenen eğitim ve sosyal organizasyonların sayısını arttırarak öğrencilerin sosyal aktivitelere daha fazla katılabilmelerini sağlayacaklarını dile getirdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...