Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Çorlu Meslek Yüksekokulu'nda yürütülmekte olan Trakya Kalkınma Ajansı destekli ‘Okulumda Mutluyum’ adlı projenin çalışmalarını yerinde inceledi. Çalışmalar hakkında Yüksek Okul Müdürü Doç. Dr. Tuncay Gümüş’ten bilgi alan Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, Üniversitemizde örnek teşkil edebilecek bir projenin hayata geçmesinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.
Doç. Dr. Tuncay Gümüş, "Proje kapsamında Çorlu Meslek Yüksekokulu'na Bir adet amfi tiyatro, halı saha tribün ve yedek kulübeleri, öğrenci kantin alanının iyileştirilmesi, bahçe satrancı ve oturma yerleri, 64 bilgisayarlı teknik çizim salonu yapılması ve bilgisayarlarının alınması, 54 bilgisayarlı muhasebe salonu için alt yapının iyileştirilmesi, akıllı tahtalar ve projeksiyon perdelerinin alınması tamamlanmıştır. Özürlü asansörü, sınıf sıralarının yenilenmesi işlemlerine devam edilmektedir." dedi. Ayrıca, Gümüş, Prof. Dr. Osman Şimşek’in de bu projeye desteklerini esirgemediğini, Çorlu Meslek Yüksekokulu’na hem proje kapsamında, hem de üniversite katkısıyla dikkate değer bir yatırımın yapılmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Projenin tamamlanmasıyla Çorlu MYO’nun engelsiz okul statüsü kazanacağını söyleyen Gümüş, projeye desteklerinden dolayı Trakya Kalkınma Ajansına, Çorlu Belediyesi'ne ve Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek'e teşekkür etti.
Prof. Dr. Osman Şimşek toplantı sonrası akademik personel bir araya gelerek, görüşlerini dinledi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...