Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Erol ÖZVAR, Uluslararası YÖK burslusu öğrenciler ile iftar yemeğinde buluştu. Marmara Üniversitesi’nde düzenlenen iftar yemeğine Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Selçuk ETİ ve Uluslararası YÖK bursu alan Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi öğrencileri katıldı.
İftara, Arnavutluk, Azerbaycan, Makedonya, Kosova, İran, Bosna, Gambiya, Türkmenistan, Ukrayna, Endonezya gibi dünyanın farklı ülkelerinden Türkiye’de lisans ve lisansüstü eğitim gören öğrenciler katıldı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...