Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’i, Üniversitemize eğitim ve staj için gelen Malezya Putra Üniversitesi Tarım ve Biyosistem Mühendisliği Bölümü öğrencileri ziyaret etti.
Ziyarete öğrencilerle birlikte Ziraat Fakültesi Biyosistem Bölüm Başkanı Prof. Dr. Poyraz Ülger ve Ziraat Fakültesi Biyosistem Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bahattin Akdemir katıldı.
Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek’den Üniversitemiz ile ilgili bilgi alan öğrenciler, daha sonra Üniversitemizin Merkezi Laboratuvarlarını dolaştılar.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...