Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Robot Topluluğu Koordinatörü Öğr.Gör. Duygu Hüyük ve topluluk üyesi öğrencileri makamında ağırladı.
Ziyarette, “Konuşan İskelet Projesi” ni gerçekleştiren Robot Topluluğu üyesi öğrenciler proje hakkında ve gelecekte planladıkları başka projeler ile ilgili Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek’ e bilgi verdiler.
Rektör Şimşek, “Üniversitemiz öğrencilerinin bu tür projelerde yer almaları gurur verici bir duygu, öğrencilerimizin başarılı olmaları ve ülkemizde fark yaratacak projeleri gerçekleştirmeleri için her türlü imkanı sağlamaktayız. Sizlerin başarısı ülkemizin başarısıdır” dedi.
Konuşan İskelet Projesi ile Tekirdağ 23 Nisan Kodlama ve Stem Festivaline katılan topluluk üyesi öğrenciler burada projelerini sergilemiş ve büyük ilgi toplamışlardır. Öğrenciler derslerinden arta kalan zamanlarında 6 ayda gerçekleştirdiği projede, iskeletin üzerindeki butonlara basıldığında iskelet kemiğin özellikleri hakkında bilgi vermektedir.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...