Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Öğretim Üyesi Prof. Dr. İlker Hüseyin ÇELEN, Arş. Gör. Dr. Eray ÖNLER, Biyosistem Mühendisliği Öğrencileri Yağmur ŞENER ve Elif IŞIKÇI, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ziyarette bulundu.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Ekim ayında Antalya'da gerçekleşecek olan Growtech Tarım Fuarında sunulacak proje ile ilgili karşılıklı görüş alıverişinde bulunuldu.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, nazik ziyaretleri için Prof. Dr. İlker Hüseyin ÇELEN’e teşekkür ederek, projede ve çalışmalarında başarılar diledi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...