Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi ve Proje Ofisi Koordinatörü Prof. Dr. Fatih KONUKCU, Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ziyarette bulundu.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyaret kapsamında Prof. Dr. KONUKCU, Proje Ofisi Koordinatörlüğünün faaliyetleri ve yürütülen projeler konusunda Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e bilgi verdi.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Prof. Dr. Fatih KONUKCU’ya teşekkür etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...