Üniversitemiz Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mutlu KAĞITCIOĞLU, Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ziyarette bulundu.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Doç. Dr. KAĞITCIOĞLU, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ailesinin bir parçası olmaktan dolayı memnuniyetini belirtti.
Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür etti ve “Tüm mesai arkadaşlarımızla birlikte uyum içinde çalışarak hep daha iyiye ulaşma gayretindeyiz” dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...