Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölüm Başkanı Doç. Dr. Deniz Yetkin AKER, Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ziyarette bulundu. Ziyarette Genel Sekreter V. Dr. Öğr. Üyesi Fatih TUNA da yer aldı.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Doç. Dr. Deniz Yetkin AKER, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ailesinin bir parçası olmaktan memnuniyet duyduğunu ifade etti.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederek, “Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi olarak tüm mesai arkadaşlarımızla uyum içinde çalışmaktayız” dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...