Demirören Haber Ajansı (DHA) Tekirdağ Muhabiri Gazeteci Ruhan YALÇIN ve Süleymanpaşa Basın Mensupları Derneği Başkanı Gazeteci Abdullah YALÇIN, Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında ziyarette bulundular.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Ruhan YALÇIN ve Abdullah YALÇIN, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin başarılarını büyük bir beğeni ile takip ettiklerini belirterek, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e akademik çalışmalarında başarılar dilediler.
Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi şehir ve bölgeyle iç içe olan bir eğitim kurumu olarak, hedeflerini hız kesmeden gerçekleştirmeye devam etmektedir” sözlerini kaydetti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...