Üniversitemiz Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Erdoğan GÜLTEKİN, Gazi Üniversitesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Alper CEYLAN ve Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Hekimi Prof. Dr. Ayşe Aslı ŞAHİN YILMAZ, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ziyarette bulundu.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette, NKÜ Tıp Fakültesi Kulak Burun ve Boğaz (KBB) Hastalıkları Anabilim Dalı’nın Akredite olma süreci konuşuldu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Prof. Dr. ŞAHİN, Üniversite olarak kalite ve akreditasyona çok önem verdiklerini belirterek, çalışmalarından dolayı Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Erdoğan GÜLTEKİN’e teşekkür etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...