Üniversitemiz Çorlu Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ayşen HAKSEVER, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’ e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Prof. Dr. Ayşen HAKSEVER, Makine Mühendisliği Bölümü ile ilgili mevcut çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Karşılıklı görüş alışverişinin bulunulduğu ziyarette Rektör ŞAHİN, “Mühendislik Fakültesi’ nin daha aktif olması için çalışmalarımızı yürütüyoruz” diyerek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...