Asyaport Yönetim Kurulu Üyesi ve Eczacı Gülsün SOYUER, Barbaros Eski Belediye Başkanı Kudret ORHAN ve Emekli okul müdürü Ramiz BAYDAR Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin şehre sağladığı katkının büyük olduğunu söyleyen Gülsün SOYUER, Kudret ORHAN ve Ramiz BAYDAR, Rektör Prof. Dr. ŞAHİN’ e görevinde başarılar diledi.
Rektör ŞAHİN, gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...