Tekirdağ Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı İmdat SAYGI, Ziraat Odası Meclis Başkanı Günal DEVECİ ve Tekirdağ Süt Üreticileri Birliği Başkanı Şerif BAYKUT, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e nezaket ziyaretinde bulundular.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. İmdat SAYGI, Günal DEVECİ ve Şerif BAYKUT, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e hayırlı olsun dileklerinde bulunarak çalışmalarında başarılar dilediler ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin bölgeye katkılarını takdirle karşıladıklarını ifade ettiler.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ise nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederek, çabalarının yalnız eğitim değil, bölgeye katkı sunan bir Üniversite yaratmak için olduğunu belirtti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...