Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Hizmetler Genel Müdürü Prof.Dr. Emre Ahmet BİLGİLİ, Tredaş Genel Müdürü Reşit BİLGİLİ ve Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hasan Basri KUZU, Üniversitemiz Rektörü Prof.Dr. Mümin ŞAHİN’i ziyaret etti.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Genel Müdür Prof.Dr. Emre Ahmet BİLGİLİ ve beraberindeki heyet Rektör Prof.Dr. Mümin ŞAHİN’ e görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak akademik çalışmalarında başarılar diledi.
Rektör ŞAHİN gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi olarak Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortak paydalarının eğitim olduğunu ve bu doğrultuda ortak projelerde buluşmaktan memnuniyet duyacağını kaydetti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...