Barbaros’tan arkadaşları Mustafa KANCABAŞ ve beraberindeki Hasan KANCABAŞ, Hakan BAYDAR ve Tevfik IHLAMUR, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında nezaket ziyaretinde bulundular.
Görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Mustafa KANCABAŞ ve beraberindekiler, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’i yeni görevinden dolayı tebrik ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular. Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ile gurur duyduklarını, Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’in de hemşerileri olarak kendisinin bu yeni görevinin Şehir ve Üniversite arasındaki bağı daha da kuvvetlendireceğine inandıklarını ifade ettiler.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Şehre ve bölgeye katkı sunan bir yükseköğretim kurumu olarak halkımızın takdirini kazanmak için tüm gayretimizle çalışıyoruz” diye konuştu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...