Kırklareli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gülnur ETİ İÇLİ ile Üniversitemiz Çorlu Meslek Yüksekokulu Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Hasan Selçuk ETİ, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’ i makamında ziyaret etti.
Ziyarette Prof. Dr. Gülnur ETİ İÇLİ ile Dr. Öğr. Üyesi Hasan Selçuk ETİ, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN' e görevinin hayırlı olması temennilerini iletirken Rektör ŞAHİN de bilim camiasında akademik işbirliklerinin önemine değinerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...