Bülent OĞUZ ve Vedat DAĞDELEN, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN'e makamında nezaket ziyaretinde bulundular.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Bülent OĞUZ ve Vedat DAĞDELEN, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN'i yeni görevinden dolayı kutlayarak başarı dileklerinde bulundular ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin çalışmalarını takdir ettiklerini belirttiler.
Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, şehir ve bölgenin gelişimi için bir eğitim kurumu olarak tüm çabalarının bu yönde olacağını ifade etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...