İhsan Koleji Kurucusu Nusret MANDACI, Müdür Necati İNAL ve Öğretmen Abdullah YILDIRIM ile 3. ve 4. sınıf öğrencileri Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’ i ziyaret etti.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Prof. Dr. Mümin ŞAHİN “Birlikte uyum içinde çalışarak öğrencilerimize, halkımıza, bölgemize; eğitim alanında katkı sağlayacağımızı düşünüyorum” sözlerine yer verdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...