Bandırma On Yedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Rektör Prof.Dr. Osman Şimşek’ i makamında ziyaret etti.
Bandırma On Yedi Eylül Üniversitesi Yapı İşleri Daire Başkanı Muzaffer Akdoğan’ ın da bulunduğu ziyarette her iki Üniversitenin de gelişimi, çalışmaları ve projeleri hakkında görüşüldü. Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, bu görüşmeler kurumların gelişmelerinin yanında ileriye yönelik birlikte yapılacak çalışmaların oluşmasında büyük rol oynadığını belirtti.
Bandırma On Yedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir’ in Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’ e Üniversite Tabağı vermesinin ardından Fakültelerimizi, Laboratuarlarımızı, Hastanemizi ve diğer birimlerimizi gezmeleriyle ziyaret son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...