Hayrabolu Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Süreyya Çiftçioğlu ile Genel Sekreter Saim Demirbaş, Üniversitemiz Rektörü Prof.Dr. Osman Şimşek' e nezaket ziyaretinde bulundu.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek üniversitemizin çalışmalarından ve projelerden bahsetti. Süreyya Çiftçioğlu, Üniversitemizin kısa sürede bölgeye olan kazançları ve göstermiş olduğu başarılardan dolayı Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek’e teşekkür etti.
Ziyaret karşılıklı görüş alış verişinin ardından son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...