Üniversitemiz Tıp Fakültesi Öğretim Üyeleri Prof. Dr. Sibel ÖZKAN GÜRDAL, Doç. Dr. Sonat Pınar KARA ve Doç. Dr. Meltem ÖZNUR Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e nezaket ziyaretinde bulundu.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Prof. Dr. Sibel ÖZKAN GÜRDAL, Doç. Dr. Sonat Pınar KARA ve Doç. Dr. Meltem ÖZNUR Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’i tebrik ederek yeni dönemde çalışmalarında başarı temennisinde bulundu.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtip ziyaretleri için kendilerine teşekkür etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...