Üniversitemiz Hukuk Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Recep ERBAY ve Malkara Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Metin DAĞ, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’i makamında ziyaret etti.
Üniversitemiz Genel Sekreteri Murat Kamil TIRPANCI’nın da yer aldığı ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, Hukuk Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Recep ERBAY ve Malkara Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Metin DAĞ’a yeni görevlerinde başarılar diledi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...