Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü Öğretim Üyeleri Doç. Dr. Funda ÖZTÜRK, Doç. Dr. İbrahim İsmet ÖZTÜRK, Doç. Dr. Hakan KANDEMİR ve Fizik Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Özlem KOCAHAN YILMAZ, Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
NKÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Bülent EKER, Prof. Dr. Celalettin VATANDAŞ ve Prof. Dr. Yılmaz ÇAKICI’nın da yer aldığı ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.
Ziyaret toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...