Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Adli Tıp Ana Bilim Dalı Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Naile Esra SAKA, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e nezaket ziyaretinde bulundu.
Karşılık görüş alışverişinde bulunulan ziyarette, Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ziyaretlerinden dolayı Dr. Öğr. Üyesi Naile Esra SAKA’ya teşekkür etti.
Ziyaret sonunda Dr. Öğr. Üyesi Naile Esra SAKA, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e, editörlüğünü yaptığı ve ülkemizin her coğrafi bölgesinde çalışan hekimlerden özenle seçilen 40 kişilik yazar kadrosu ile 40 bölüm içeren, temel tıp bilimi meslektaşlarımıza kaynak niteliğindeki “Adli Tıp ve Adli Bilimlerdeki Klinik Uygulamalara Bakış” isimli kitabını takdim etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...