Yapı Kredi Bankası Tekirdağ Şube Müdürü Tayfun ERCAN ve Kobi Portföy Yöneticisi Erkan GÜRPINAR, Üniversitemiz Rektörü Prof.Dr. Mümin ŞAHİN’e nezaket ziyaretinde bulundu.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Tayfun ERCAN ile Erkan GÜRPINAR, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin bölgeye katkılarını takdirle karşıladıklarını ifade ederek Rektör ŞAHİN’e çalışmalarında başarılar dilediler.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ise nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederek, kurumlar arası uyumun önemine değindi ve çabalarının yalnız eğitim veren değil, bölgeye katkı sunan bir Üniversite yaratmak için olduğunu belirtti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...