Ak Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan ÖZCAN ve Ak Parti Tekirdağ İl Başkan Yardımcısı Niyazi KAYHAN Rektörümüz Prof.Dr. Mümin ŞAHİN’e nezaket ziyaretinde bulundu.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Ak Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan ÖZCAN ve Ak Parti Tekirdağ İl Başkan Yardımcısı Niyazi KAYHAN “Tarım alanında bölgede öncü, çevreye ve etik değerlere duyarlı, nitelikli araştırmalarla güçlenen, uygulamalı eğitim odaklı, dinamik bir akademik ortam sunan Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin faaliyetlerini takdirle takip ediyoruz” dedi.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, bölgeye hizmet eden kurumların başarılarını arttıran önemli bir etkenin de kurumlar arası uyum olduğunu söyledi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...