Geleceğin Alternatif Vakfı (ALSAR) Başkanı Mehdi GURRA, Arnavutluk Tirana Derneği Başkanı Arben TAFAJ ve Uluslararası Şehit Münür Alkan Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Rıdvan DİNÇ, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN'e makamında nezaket ziyaretinde bulundular.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette konuklar, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin projeleri ile Tekirdağ'a ve bölgeye birçok katkı sağladığına gönülden inandıklarını söylediler.
Rektör ŞAHİN gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kurumlar arası iletişimin ve işbirliğinin önemine değindi ve Üniversitemizin Adriyatik’ten Balkanlara yönelik çalışmalarının hız kesmeden devam edeceğini belirtti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...