Kırklareli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Meryem ÇAMUR ve Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Yelda YALÇIN GÜRKAN, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında ziyarette bulundular.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Prof. Dr. Meryem ÇAMUR, bölge üniversitelerinin gerçekleştirdiği başarılı işlerin bulundukları şehirler ve bölge için önemine değinerek Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin de başarılı çalışmalarda bulunduğunu ifade etti ve Rektör ŞAHİN’e başarı temennisinde bulundu. Doç. Dr. Yelda YALÇIN GÜRKAN da NKÜ ailesinin bir parçası olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, başarı dileklerine katıldı.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ise nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederek, bölge halkı tarafından Üniversitemizin çalışmalarının takdir edilmesinin akademik ve idari çalışmalar için bir motivasyon kaynağı olduğunu söyledi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...