Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Vekili, Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili ve aynı zamanda Süleymanpaşa Belediye Meclis Üyesi Münür KARAEVLİ ile Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hamit Göksel KARAEVLİ, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e nezaket ziyaretinde bulundular.
Münür KARAEVLİ ve H. Göksel KARAEVLİ, Tekirdağ’ın tarımda, sanayide ve turizmde oldukça önde bir il olduğunu ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ile birlikte öğrenci şehri, ilim ve araştırma kenti de olduğuna değinerek Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e çalışmalarında başarılar dilediler.
Rektör ŞAHİN, gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, üniversite-şehir işbirliğini daha da güçlendirecek çalışmalarda bulunulduğunu ve kurumlar arası iletişimin bu açıdan çok önemli olduğunu belirtti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...