Güneş Ticaret İşletmecisi İbrahim GÜNEŞ, Kredi ve Yurtlar Kurumu Yemek İşletmecisi Şerif AKTÜRK, Doktora Öğrencisi Ahmet AKTUNA ile birlikte Üniversitemiz Rektörüne nezaket ziyaretinde bulundu.
İbrahim GÜNEŞ, Şerif AKTÜRK ve Ahmet AKTUNA, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesindeki gelişmeleri yakından takip ettikleri belirterek şehre ve bölgeye olan pozitif etkisinden memnun olduklarını dile getirdiler.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...