Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e Tekirdağ Endüstri Meslek ve Teknik Lisesi dönemlerinden sınıf arkadaşı Harun KIRCI nezaket ziyaretinde bulundu.
KIRCI, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin şehre ve bölgeye olan pozitif etkisini vurgularken; lise dönemlerinden sınıf arkadaşının Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörü olmasından gurur duyduğunu söyledi.
Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ise eski okul arkadaşı Harun KIRCI’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi olarak şehre ve bölgeye fayda adına gerçekleştirdikleri çalışmaların dost ve hemşerilerimizin teveccühü ile anlam kazandığını vurguladı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...