Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Gürel PEKKAN, HEMA Endüstri A.Ş. Sistem Mühendisliği Müdürü Yücel ŞEN ve HEMA Endüstri A.Ş. Ar-ge Müdürü Gökay UYMAZ, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Prof. Dr. Gürel PEKKAN, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesindeki gelişmeleri yakından takip ettiğini belirterek Rektör ŞAHİN’in bilgi birikimi ve tecrübesi ile Üniversitemizi daha ileri seviyelere taşıyacağına inandığını söyledi.
Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, üniversite sanayi iş birliğinde projeler organize etmeyi, üniversitede üretilen bilginin sanayiye aktarılması ve ticarileştirilmesini sağlamayı hedeflediklerini kaydederek diğer kurumlarla işbirliği içinde çalışıldığını söyleyerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...