Emekli Öğretmenlerden Basri DALKILIÇ, Ali SEZGİN ve Mithat TUNCEL, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e, makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Emekli Öğretmenler Basri DALKILIÇ, Ali SEZGİN ve Mithat TUNCEL, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin şehre ve bölgeye gerçekleştirdiği katkıyı takdir ettiklerini ifade etti.
Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ise emektar öğretmenlerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi olarak şehre ve bölgeye fayda adına gerçekleştirdikleri çalışmaların dost ve hemşerilerimizin teveccühü ile anlam kazandığını vurguladı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...