Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölüm Başkanı Prof. Dr. Hasan BOYNUKARA, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’ e nezaket ziyaretinde bulundu.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Prof. Dr. Hasan BOYNUKARA ve Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.
Rektör ŞAHİN’ e görevinde başarılar dileyen BOYNUKARA İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü çalışmaları hakkında bilgi verirken, Rektör ŞAHİN gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...