Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hasan Basri KUZU, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Hasan Basri KUZU, Demir OĞUZ ve Mahmut GÜNEŞ, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e misafirperverliğinden ötürü teşekkür ederek, yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundular.
Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ise, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi olarak Milli Eğitim Müdürlüğü ve ilimizin diğer kamu kurum ve kuruluşlarıyla gerçekleştirilen projelerin önemine değinerek, önümüzdeki dönemde birlik beraberlik içinde başarılı çalışmalara imza atacaklarını kaydetti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...