Namık Kemal Mahallesi Muhtarı Mehmet AMANVERMEZ, Bahçelievler Mahallesi Muhtarı İlyas KARAKURT ve Şehit Piyade Er Ercan Ay İlkokulu ve Bahçelievler Ortaokulu Müdürü Mehmet YILMAZ Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ziyarette bulundu.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyaretçiler, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e hayırlı olsun temennisinde bulunarak çalışmalarında başarıları dilediler ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin şehir için önemli bir kurum olduğunu ifade ettiler.
Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ise ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederek, tüm gayretlerinin şehre ve bölgeye fayda üretmek olduğunu ifade etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...