Kaptan Grup Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Orhan ÇEBİ ve İnşaat Mühendisi Tuncay ÇEBİ, Üniversitemiz Rektörü Prof.Dr. Mümin ŞAHİN’ e nezaket ziyaretinde bulundu.
Karşılıklı görüş alışverişinin bulunulduğu ziyarette Genel Müdür Orhan ÇEBİ ve İnşaat Mühendisi Tuncay ÇEBİ, Rektör Prof.Dr. Mümin ŞAHİN’ e görevinde başarılar dileyerek Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’ nin yer alacağı projeler ile Tekirdağ’ a ve bölgeye olan katkılarının devamını diledi.
Rektör ŞAHİN gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, iyi dileklerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...