Süleymanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir ATİLLA, Muratlı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali ERKOL ve İş adamı Mustafa OĞUZ, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e nezaket ziyaretinde bulundular.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Ebubekir ATİLLA, Ali ERKOL ve Mustafa OĞUZ, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’i kutlayarak hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Ziyarette Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bülent EKER de hazır bulundu.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederek, kurumlar arası uyumun önemine vurgu yaptı ve şehir ve bölgeye en iyi hizmetin bu uyumu yakalamakta olduğunu belirtti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...