Tekirdağ Orman İşletme Müdürü Ali ŞEN ve Mili Parklar Tekirdağ Şube Müdürü Gökay İNAL, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Ali ŞEN ve Gökay İNAL, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e yeni görevinde başarılar dilerken; Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Ziyarette Üniversitemiz Genel Sekreteri Murat EREN de bulundu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...