Trakya Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Gülay ŞEREN ve beraberindekiler Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında nezaket ziyaretinde bulundular.
Trakya Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Gülay ŞEREN ile beraberindeki Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Temine ŞABUDAK ve Sağlık Yüksekokulu Acil Yardım ve Afet Yönetimi Bölüm Başkanı Doç. Dr. Handan DÖKMECİ, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’i yeni görevinden dolayı kutlayarak başarı dileklerinde bulundular. Prof. Dr. Gülay ŞEREN, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin bölgesinde öncü bir eğitim kurumu olmasını takdir ettiklerini belirtti.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, tüm gayretlerinin şehre, bölgeye ve öğrencilerimizin başarılarına katkıda bulunmak olduğunu ifade etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...