Edirne Ak Parti Eski İl Başkanı Nesim İBA ve beraberindeki heyet, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN'e makamında nezaket ziyaretinde bulundular.
Karşılıklı görüş alışverişinin gerçekleştiği ziyarette Nesim İBA, Aydoğan AKINCI ve Murat SUSAMİŞLEYEN, yeni görevinden dolayı Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN'i kutlayarak başarı dileklerinde bulundular ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin bölgeye katkılarını takdirle karşıladıklarını belirttiler.
Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek tüm çabalarının bölgeye katkı sağlayan bir yükseköğretimi hayata geçirmek olduğunu vurguladı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...