Trakya Üniversitesi Havsa Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Ayhan AYTAÇ ve Edirne Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Mustafa HATİPLER Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e nezaket ziyaretinde bulundu.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bülent EKER ve Fen Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Rıfat BİRCAN da bulundu.
Görüş alışverişinin yaşandığı ziyarette Prof. Dr. Mümin ŞAHİN “Birlikte uyum içinde çalışarak öğrencilerimize, halkımıza, bölgemize; ekonomik, sosyal ve kültürel açıdan katkı sağlayacağımızı düşünüyorum” sözlerine yer verdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...