Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e eski öğrencileri Gamze ÖZKARAGÖZ, Hikmet AYDENİZ ve Nilüfer YALAZ makamında nezaket ziyaretinde bulundular.
Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e hayırlı olsun temennisinde bulunan ziyaretçiler, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin çalışmalarında kendilerine başarılar dilediler.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederek, eski öğrencilerini yeniden görmekten duyduğu memnuniyeti ifade etti ve Üniversite hayatının kariyer için başlatıcı olduğu kadar, insanın kendi bilgi ve eğitim donanımını yine kendisinin sağlayabileceğini belirtti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...