Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Yunanistan’a giderek bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu.
Düzenlenen ziyarette Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şefik Kurultay ile birlikte Gümülcine Türk Gençler Birliği’ni ziyaret ederek buradaki öğrencilere üniversitemiz hakkında bilgi verdi. Batı Trakya İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği’ne de ziyarette bulunan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Gümilcine’de ayrıca Türkiye Başkonsolosu Ali Rıza Akıncı tarafından kabul edildi.
Yunanistan ziyaretinde Gümülcine Müftüsü İbrahim Şerif ile de görüşen Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, daha sonra İskeçe Türk Birliği’ne ziyaret gerçekleştirerek İskeçe Müftüsü Ahmet Mete ile de bir araya geldi.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Yunanistan ziyaretinde Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Tarla Bitkileri Bölümü 3. Sınıf öğrencisi Mustafa Ali’nin Gümilcine’nin Kalfa Köyü’ndeki ailesine de ziyarette bulundu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...